Auto Babiš s.r.o.

Autorizovaný dealer a servis Citroën

Největší Citroën v ČR!

Prodej vozů +420 731 471 549
Servis +420 731 472 462
Náhradní díly: 323 640 542 (13)
Všechny kontakty
Ondřejovská 700
251 64 Mnichovice
Zpět na výpis všech vozů Všech 3 fotografií

Berlingo XL s FLEXI RAMPOU POUZE NA OBJEDNÁNÍ

Motorizace
Výbava
Barva
Převodovka
Stav tachometru
Palivo
V provozu od
Prodejce
Ihned k odběru
Zvýhodněný vůz
Dodatečná výbava
1.2 PureTech 110 S&S MAN6 81kW / 110k
LIVE PACK
Bílá Banquise
manuální
0 km
benzin
2021

Ano
Ano
ESP + ASR + Pomoc při rozjezdu do svahu, El. ovládaná okna předních a zadních dveří, El. vyhřívaná a ovládaná vnější zpětná zrcátka, EL. parkovací brzda, Manuální klimatizace, Paket Bezpečnost, Přídavná denní světla, Rádio + Hands Free Bluetooth, Tempomat + Omezovač rychlosti, Zadní dveře výklopné, Povinná výbava
713 900 Kč s DPH
590 000 Kč bez DPH
Nesehnali jste přesně ten vůz, který by se Vám líbil?

Klikněte zde a zadejte poptávku podle Vašich představ, ozveme se Vám zpět s nejbližším termínem dodání Vašeho vozu.

FLEXI RAMPA pro pohodlný vjezd invalidního vozíku do vozu. Na objednávku.
Další vozy tohoto
modelu v nabídce
Berlingo XL s flexi rampou POUZE NA OBJEDNÁNÍ Šedá 650 000 Kč bez DPH
Nové Berlingo XL s Flexirampou pouze na objednání Bílá Banquise 650 000 Kč bez DPH
Berlingo XL Elektromotor - 9820 Béžová Sable 997 000 Kč s DPH
Berlingo XL s FLEXI RAMPOU POUZE NA OBJEDNÁNÍ Bílá Banquise 713 900 Kč s DPH

Historie dodávek značky Citroën se datuje od začátku 20. století. Berlingo navázalo na dlouhou linii, která má svůj prvopočátek v roce 1928 vozidlem C4 Fourgon. V roce 1950 byl představen slavný 2 CV Fourgonnette, 100% užitková verze slavného vozu 2CV, který se stal skutečnou ikonou.

V roce 1978 nahradil dodávku 2 CV Fourgonnette model Acadiane. Skutečný průlom přichází s osmdesátými léty a novým modelem, kterým byl Citroën C15, jehož se během 22 let vyrobilo víc než 1,18 milionu kusů.

Další velkou revoluci z konce dvacátého století znamenalo Berlingo! První generace, která se objevila v červenci 1996, přinesla nový zvrat svým odlišným vzhledem a komfortem. Inovací vozu Berlingo byl specifický tvar a zabudovaná nákladová buňka, v níž tkvělo jeho hlavní tajemství.

 

DESIGN

747x322_Grip_Control_C3_Aircross-flou

Robustní a ochranné Nové Berlingo Van nabízí moderní a energický styl exteriéru s plynulými liniemi bez jakýchkoli známek agresivity. - Přední maska nesoucí typické prvky Citroënu a svého většího bratra, Citroënu Jumpy: je krátká vysoká kapota dominující silnici s široké světlomety. - Při pohledu z boku upoutají ladné linie a propracované blatníky. Příslib praktičnosti a prostornosti interiéru.

 

MODULARITA A KOMFORT: NA MÍRU

Nové Berlingo Van je ideálním partnerem pro každodenní provoz, splňuje nejrůznější profesní potřeby, poskytuje řešení přizpůsobené každé činnosti / použití: různé velikosti, kabiny, vnitřní uspořádání. Nyní jde ještě dál a vylepšuje svou nabídku: existuje ve 2 nových verzích: Worker / Driver

 

Berlingo Van Worker

747x322_ambiance_Hype_Colorado_C3_Aircross

Verze s paketem Worksite je určena pro firmy, které převážejí materiál a pracovníky na různé typy staveb:

 • Grip Control a funkce Hill Assist Descent, vyšší světlá výška (+30 mm), velká kola (690 mm) s pneumatikami Mud & Snow pro lepší pohyblivost.
 • Užitné zatížení se zvýšilo až na hranici 1 000 kg. Vůz může mít také posílené osvětlení ložného prostoru pro větší praktičnost.
 • Nechybí možnost uspořádání sedadel Extenso®: 3 místa vpředu, mobilní kancelář a snadné uzpůsobení pro přepravu dlouhých nákladů.

 

Berlingo Van Driver

747x322_ambiance_hype_mistral_C3_Aircross

Pro všechny, kdo tráví za volantem mnoho času je určena bohatá výbava Van Plus:

 • Klimatizace, komfortní sedadla
 • Elektricky ovládaná parkovací brzda, tempomat
 • Autorádio s Hands Free Bluetooth
 • Paket zvýšené akustické izolace interiéru Pohoda a praktičnost pro každodenní efektivnost.

 

 

KABINA EXTENSO®: 3 MÍSTA A VĚTŠÍ MODULARITA

520x264_C3_Aircross_design_protecteur

Kabinu Extenso® lze podle přání přizpůsobit, umožňuje převážet 3 osoby nebo zvýšit délku a objem užitečného nákladu. Pro zvětšení nákladové délky stačí sklopit boční sedadlo, čímž se tato délka zvětší na 300 cm ve velikosti M a na 340 cm ve velikosti XL.

1 - Kabina Extenso® umožňuje převážet 3 osoby vepředu, dvoumístná lavice je upravitelná.

2 - Sklopitelné opěradlo prostředního sedadla může posloužit jako mobilní kancelář s otočným stolkem. Pod sedadlem je k dispozici odkládací přihrádka uzamykatelná visacím zámkem.

3 - Po sklopení bočního sedadla se zvětší nákladový prostor a je možné převážet i choulostivý náklad, velikost nákladové prostoru je 3,3–3,8 m3 ve velikosti M a 3,9–4,4 m3 ve velikosti XL.

 

 

VÝBAVA PRO VŠECHNY POTŘEBY

OPTIMALIZOVANÉ VSTUPY

747x322_ambiance_Hype_Colorado_C3_Aircross

Pro snadnější nakládku a vykládku bez ohledu na to, kde je vůz zaparkovaný, nabízí nový Citroën Berlingo Van:

 • jedny nebo dvoje boční posuvné dveře s optimalizovanou šířkou otevření 675 mm a výškou 1072 mm
 • dvoukřídlé dveře 40/60 s otevíráním v úhlu 180°
 • optimalizovanou šířku zadního podběhu kol

 

OBROVSKÁ NÁKLADOVÁ KAPACITA

747x322_ambiance_hype_mistral_C3_Aircross

Nový Citroën Berlingo Van nabízí objem nákladového prostoru až 4,4 m3, užitečné zatížení se pohybuje od 650 kg do 1 000 kg. Vůz může být vybaven indikátorem přetížení, který řidiče informuje, pokud překročí povolený limit z hlediska hmotnosti.

Paket Nákladový prostor usnadňuje každodenní život díky posílenému LED osvětlení, 4 přídavným záchytným okům a zásuvce 12 V.

 

KRÉDO: KOMFORT NA PLUBĚ

JÍZDNÍ KOMFORT PRO VĚTŠÍ KLID

747x322_ambiance_urban_red_C3_Aircross

Nový Citroën Berlingo Van dokáže za všech okolností odfiltrovat veškeré nerovnosti vozovky. Jeho optimální komfort jízdy zajišťuje vyšší poloha při řízení, odpružení a akustická izolace. Sedadla se přizpůsobí všem typům postav: jsou výškově nastavitelná, nabízí rovněž bederní nastavení a samostatnou loketní opěrku. Za příplatek mohou být opatřena vyhříváním.

V každodenním provozu oceníte hands free otevírání a startování, elektrickou parkovací brzdu a barevný Head-Up displej, které patří mezi 20 podpůrných prvků řízení, jež vůz nabízí.

 

PRACOVNÍ KOMFORT: MOBILNÍ KANCELÁŘ

747x322_ambiance_serie_C3_Aircross

Kabina vozu Nový Citroën Berlingo Van funguje jako mobilní kancelář, abyste mohli během cest snadněji pracovat. Ve voze si rovněž díky zásuvce 220 V můžete dobíjet notebook a poté ho uložit do přihrádky TopBox.

Z praktického hlediska oceníte bezdrátové nabíjení telefonu. K dispozici máte rovněž dva USB porty a dvě zásuvky 12 V.

V kabině Extenso® můžete po sklopení opěradla středového sedadla díky otočnému stolku pohodlně pracovat.

 

VÝBAVA & UŽITEČNÉ TECHNOLOGIE

1500x500_Citroen_Advanced_Comfort_flou

Nový Citroën Berlingo Van je doslova nabitý praktickými a užitečnými technologiemi.

Nový Citroën Berlingo Van je funkční a praktický, současně budí důvěru. Jde s dobou a jeho snahou je nabídnout profesionálním řidičům stále bezpečnější a klidnější jízdu. Soustřeďuje v sobě ty nejlepší technologie:

 • 4 technologie mobilního připojení, zejména Citroën Connect Nav a Mirror Screen (Apple Car Play™ / Android Auto / Mirror Link®) nebo bezdrátové nabíjení telefonů
 • 20 technologií pro podpůrné prvky řízení.

 

SURROUND REAR VISION

747x322_ambiance_Hype_Colorado_C3_Aircross

Nový Citroën Berlingo Van nabízí inovativní výbavu, která se u užitkových vozů běžně nevyskytuje: jde o technologii Surround Rear Vision zlepšující viditelnost při jízdě. Na 5" barevný displej umístěný na místě středového zpětného zrcátka se zobrazuje obraz ze dvou kamer umístěných ve stojce zpětného zrcátka spolujezdce a v horní části zadních dvoukřídlých dveří. Systém nabízí tři možnosti zobrazení:

 • Zadní monitorovací pohled na prostor za vozem: na displeji se zobrazuje pohled v ose vozu daleko za vozem pro lepší sledování okolí vozu během jízdy.
 • Boční pohled na straně spolujezdce: displej zobrazuje boční zónu na straně spolujezdce a zamezuje vzniku mrtvých úhlů.
 • Zadní parkovací kamera: na displeji se zobrazuje nejbližší okolí za vozem pro usnadnění manévrů po zařazení zpátečky.

 

ON-LINE NAVIGACE BEZ NUTNOSTI SPOUŠTĚT OČI ZE SILNICE

747x322_ambiance_hype_mistral_C3_Aircross

3D on-line navigace Citroën Connect Nav s hlasovým ovládáním funkcí Navigace, Telefonování a Média, aniž by řidič musel spouštět oči ze silnice. Ve spojení s on-line službami TomTom Traffic poskytuje aktuální informace o dopravní situaci, poloze čerpacích stanic a cenách pohonných hmot a parkovišť, dále informace o počasí.

S funkcí Mirror Screen můžete používat aplikace svého telefonu, které jsou kompatibilní s řízením, přímo na 8" dotykovém displeji.

 

ZARUČENÁ POHYBLIVOST

747x322_ambiance_hype_mistral_C3_Aircross

Nový Citroën Berlingo Van vybavený systémem Grip Control s funkcí Hill Assist Descent, může upravovat pohyblivost svých předních kol podle terénu a udrží se v nízké rychlosti i na velmi strmých svazích. Pro větší účinnost umožňuje tato technologie – vždy spojená s paketem Stavba – rovněž využívat světlou výšku, která byla zvýšena o 30 mm, ochranný kryt pod motorem a velká kola o průměru 690 mm s pneumatikami Mud&Snow. (V některých zemích i stejné rezervní kolo.)

 

MOTORY NEJNOVĚJŠÍ GENERACE

597x500_Grip_Control_C3_Aircross

Nová lehká platforma a výkonné a úsporné motory pro dynamické jízdní vlastnosti, lepší potěšení z jízdy a optimalizované provozní náklady.

 • 4 dieselové verze: BlueHdi 75 s manuální převodovkou, BlueHDi 100 s manuální převodovkou BlueHDi 100 S&S s manuální převodovkou BlueHdi 130 S&S s manuální stupňová šestistupňovou převodovkou a s automatickou převodovkou EAT8 .
 • 1 benzínová verze s motorem PureTech 110 S&S s manuální stupňová šestistupňovou převodovkou bude k dispozici v průběhu roku 2019.

Nejnovější generace automatické osmistupňové převodovky „Efficient Automatic Transmission“ s páčkami pod volantem nabízí příjemné řízení na dlouhé vzdálenosti i při častých krátkých každodenních cestách.

 

Ceník vozu Citroën Berlingo VAN

Stáhněte si ceník vozu Citroën Berlingo VAN

Katalog k vozu Citroën Berlingo VAN

Stáhněte si katalog k vozu Citroën Berlingo VAN

Katalog příslušenství Citroën Berlingo VAN

Stáhněte si katalog příslušenství Citroën Berlingo VAN

Ceník příslušenství k vozu Citroën Berlingo VAN

Stáhněte si ceník příslušenství k vozu Citroën Berlingo VAN

Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549, 721 399 333
Chcete pomoci s výběrem? Kontaktujte mě!


Zavolejte nám: 731 471 549, 721 399 333
Kdy chcete vůz rezervovat? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549, 721 399 333
Kdy se chcete s vozem projet? Kontaktujte mě!
Zavolejte nám: 731 471 549, 721 399 333